Hata Bildir
Kuruluş
: 21 Mart 2009
Sahibi
: Türkiye Radyo Televizyon Kurumu
Adres
: TRT Genel Müdürlüğü Turan Güneş Bulvarı 06109 OR-AN ANKARA
Telefon
: +90312 463 4343
Yayın Dili
: Türkçe
Ülke
: Türkiye

TRT Avaz Kelimeler;

  • TRT Avaz
  • TRT Avaz canlı yayın izle
  • TRT Avaz hd izle
  • canlı TRT Avaz izle
  • canlı TRT Avaz
  • canlı tv TRT Avaz
  • TRT Avaz seyret
  • kesintisiz TRT Avaz
  • kesintisiz TRT Avaz izle
  • TRT Avaz donmadan izle
  • bedava TRT Avaz izle
  • TRT Avaz HD izle
  • TRT Avaz HD kalite
  • HD kalitede TRT Avaz izle
  • TRT Avaz seyret
  • yüksek kalite TRT Avaz canlı yayını
  • TRT Avaz yayın akışı
  • canlı yayın TRT Avaz
  • TRT Avaz online
  • canlı tv TRT Avaz
  • canlı tv TRT Avaz izle
  • canlı yayın TRT Avaz izle
  • TRT Avaz online izle
  • ücretsiz TRT Avaz izle
  • TRT Avaz izle
  • TRT Avaz canlı izle

TRT Avaz adlı TV kanalı Türksat 4A uydusu üzerinden ücretsiz yayın yapmaktadır.
TRT Avaz canlı yayın izleTRT Avaz canlı izle

TRT Avaz

TRT Avaz - Şimdi Canlı İzlediğiniz Program
  • 00:00
    Mazi Kalbimde Yaradır
TRT Avaz benzeri canlı yayınlar
Haftalık TRT Avaz Yayın Akışı
Dün
Bugün
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
  • 23:30Sıradışı Mekanlar
  • 00:00Böyle Bitmesin
  • 01:40Anadolu'nun Işıkları
  • 02:10Doğadaki İnsan
  • 02:45Anadolu'nun Enleri
  • 03:00Gök Kubbeden Yer Kubbeye
  • 03:30Kazakistan Haber
  • 03:35Kırgızca Haber
  • 03:40Özbekçe Haber
  • 03:45Türkmence Haber
  • 03:50Azerbaycan Haber
  • 03:55Rusça Haber
  • 04:00Pastane
  • 04:45Kuşaktan Kuşağa
  • 04:55Bilgili Ekran
  • 05:00Haber
  • 05:30Keloğlan
  • 05:50Maysa Ve Bulut
  • 06:00Yılkı Atı
  • 06:10Türk Masalları
  • 06:20Kuşaktan Kuşağa
  • 06:30Binbir Renk
  • 07:00Türk Kültüründe Güreş
  • 07:30Türkiye'de Türk Dünyası
  • 08:00Yoldan Çık
  • 08:30Reçetesiz Hayat
  • 09:00Mazi Kalbimde Yaradır
  • 11:00Düş İmiş Meğer
  • 11:30Çağa Direnen Ustalar
  • 12:00Sağlık Elçileri
  • 12:30Türk Kültüründe Güreş
  • 13:00Ninniden Ağıta Anadolum
  • 13:45İslami Eserler
  • 14:00Türkiye'de Türk Dünyası
  • 14:30Yoldan Çık
  • 15:00Reçetesiz Hayat
  • 15:30Yol Geçen Hanı
  • 15:45Binbir Renk
  • 16:15Düş İmiş Meğer
  • 16:45İslami Eserler
  • 17:00Haber
  • 17:20Kuşaktan Kuşağa
  • 17:30Göl Zamanı
  • 19:00Ortak Miras
  • 19:30Çağa Direnen Ustalar
  • 20:00Ninniden Ağıta Anadolum
  • 20:45Muhacirler
  • 21:00Türk Kültüründe Güreş
  • 21:30Derin Maviliklerin Büyüsü
  • 22:30Akşam Sefası
  • 00:00Mazi Kalbimde Yaradır
  • 02:00İslami Eserler
  • 02:15Mikroart İle Türkiye
  • 02:20Kuşaktan Kuşağa
  • 02:30Düş İmiş Meğer
  • 03:00Çağa Direnen Ustalar
  • 03:30Yoldan Çık
  • 04:00Reçetesiz Hayat
  • 04:30Mikroart İle Türkiye
  • 04:35İslami Eserler
  • 04:50Kuşaktan Kuşağa
  • 05:00Haber
  • 05:30Keloğlan
  • 05:50Maysa Ve Bulut
  • 06:00Yılkı Atı
  • 06:10Türk Masalları
  • 06:20Kuşaktan Kuşağa
  • 06:30Binbir Renk
  • 07:00Türk Kültüründe Güreş
  • 07:30Türkiye'de Türk Dünyası
  • 08:00Şehir Kaçakları
  • 08:30Bekir Develi İle Annemin Yemeğ
  • 09:00Mazi Kalbimde Yaradır
  • 11:00Kardeş Pazarlar
  • 11:30Akıllı Şehirler
  • 12:00Bekir Develi İle Annemin Yemeğ
  • 12:30Türk Kültüründe Güreş
  • 13:00Nefes Alan Topraklar
  • 14:00Türkiye'de Türk Dünyası
  • 14:30Yol Geçen Hanı
  • 14:45Şehir Kaçakları
  • 15:15Türk Dünyasının Enleri
  • 15:45Binbir Renk
  • 16:15Bekir Develi İle Annemin Yemeğ
  • 16:45İslami Eserler
  • 17:00Haber
  • 17:20Kuşaktan Kuşağa
  • 17:30Mavi Kelebekler
  • 19:00Kardeş Pazarlar
  • 19:30Akıllı Şehirler
  • 20:00Nefes Alan Topraklar
  • 21:00Türk Kültüründe Güreş
  • 21:30Derin Maviliklerin Büyüsü
  • 22:302cellos
  • 23:45Yol Geçen Hanı
  • 00:00Mazi Kalbimde Yaradır
  • 02:00İslami Eserler
  • 02:15Kuşaktan Kuşağa
  • 02:25Bekir Develi İle Annemin Yemeğ
  • 02:55Kardeş Pazarlar
  • 03:25Akıllı Şehirler
  • 03:55Şehir Kaçakları
  • 04:25Türkiye'de Türk Dünyası
  • 05:00Haber
  • 05:20Türk Masalları
  • 05:30Keloğlan
  • 05:50Maysa Ve Bulut
  • 06:00Yılkı Atı
  • 06:10Anadolu'nun Işıkları
  • 06:30Pastane
  • 07:15Anadolu'nun Enleri
  • 07:30Gök Kubbeden Yer Kubbeye
  • 08:00Emine Beder'in Mutfağı
  • 08:30Yol Arkadaşım
  • 09:15Bilgili Ekran
  • 09:20Böyle Bitmesin
  • 11:00Anadolu'nun Işıkları
  • 11:20Kuşaktan Kuşağa
  • 11:30Sağlık Elçileri
  • 12:00Eski Topraklar
  • 12:30Kayıp Türkler
  • 13:00Pastane
  • 13:55Yol Arkadaşım
  • 14:40Doğadaki İnsan
  • 15:15Emine Beder'in Mutfağı
  • 15:45Orhun'dan Malazgirt'e Kutlu Yü
  • 16:30Osmanlı Sarayları
  • 17:00Haber
  • 17:30Yerden Yüksek
  • 19:00Gök Kubbeden Yer Kubbeye
  • 19:30Sağlık Elçileri
  • 20:00Ev Sineması Kuşağı "pinhan"
  • 21:45Yol Arkadaşım
  • 22:30Orhun'dan Malazgirt'e Kutlu Yü
  • 23:15Anadolu'nun Enleri
  • 23:30Sıradışı Mekanlar
  • 00:00Böyle Bitmesin
  • 01:40Anadolu'nun Işıkları
  • 02:10Doğadaki İnsan
  • 02:45Anadolu'nun Enleri
  • 03:00Gök Kubbeden Yer Kubbeye
  • 03:30Osmanlı Sarayları
  • 04:00Pastane
  • 04:45Kuşaktan Kuşağa
  • 04:55Bilgili Ekran
  • 05:00Haber
  • 05:20Türk Masalları
  • 05:30Keloğlan
  • 05:50Maysa Ve Bulut
  • 06:00Yılkı Atı
  • 06:10Anadolu'nun Işıkları
  • 06:30Pastane
  • 07:15Anadolu'nun Enleri
  • 07:30Gök Kubbeden Yer Kubbeye
  • 08:00Emine Beder'in Mutfağı
  • 08:30Yol Arkadaşım
  • 09:15Bilgili Ekran
  • 09:20Böyle Bitmesin
  • 11:00Anadolu'nun Işıkları
  • 11:20Kuşaktan Kuşağa
  • 11:30Orada Bir Köy Var
  • 12:00Eski Topraklar
  • 12:30Kayıp Türkler
  • 13:00Pastane
  • 13:55Yol Arkadaşım
  • 14:40Doğadaki İnsan
  • 15:15Emine Beder'in Mutfağı
  • 15:45Orhun'dan Malazgirt'e Kutlu Yü
  • 16:30Osmanlı Sarayları
  • 17:00Haber
  • 17:30Yerden Yüksek
  • 19:00Gök Kubbeden Yer Kubbeye
  • 19:30Orada Bir Köy Var
  • 20:00Azerin'le Tek Yürek
  • 21:45Yol Arkadaşım
  • 22:30Orhun'dan Malazgirt'e Kutlu Yü
  • 23:15Anadolu'nun Enleri
  • 23:30Sıradışı Mekanlar
  • 00:00Böyle Bitmesin
  • 01:40Anadolu'nun Işıkları
  • 02:10Doğadaki İnsan
  • 02:45Anadolu'nun Enleri
  • 03:00Gök Kubbeden Yer Kubbeye
  • 03:30Osmanlı Sarayları
  • 04:00Pastane
  • 04:45Kuşaktan Kuşağa
  • 04:55Bilgili Ekran
  • 05:00Haber
  • 05:20Türk Masalları
  • 05:30Keloğlan
  • 05:50Maysa Ve Bulut
  • 06:00Yılkı Atı
  • 06:10Anadolu'nun Işıkları
  • 06:30Pastane
  • 07:15Anadolu'nun Enleri
  • 07:30Gök Kubbeden Yer Kubbeye
  • 08:00Emine Beder'in Mutfağı
  • 08:30Yol Arkadaşım
  • 09:15Bilgili Ekran
  • 09:20Böyle Bitmesin
  • 11:00Anadolu'nun Işıkları
  • 11:20Kuşaktan Kuşağa
  • 11:30Şehr-i Yar
  • 12:00Eski Topraklar
  • 12:30Kayıp Türkler
  • 13:00Pastane
  • 13:55Yol Arkadaşım
  • 14:40Doğadaki İnsan
  • 15:15Emine Beder'in Mutfağı
  • 15:45Orhun'dan Malazgirt'e Kutlu Yü
  • 16:30Osmanlı Sarayları
  • 17:00Haber
  • 17:30Yerden Yüksek
  • 19:00Gök Kubbeden Yer Kubbeye
  • 19:30Şehr-i Yar
  • 20:00Ev Sineması Kuşağı "saruhan"
  • 21:45Yol Arkadaşım
  • 22:30Orhun'dan Malazgirt'e Kutlu Yü
  • 23:15Anadolu'nun Enleri
  • 23:30Sıradışı Mekanlar
  • 00:00Böyle Bitmesin
  • 01:40Anadolu'nun Işıkları
  • 02:10Doğadaki İnsan
  • 02:45Anadolu'nun Enleri
  • 03:00Gök Kubbeden Yer Kubbeye
  • 03:30Osmanlı Sarayları
  • 04:00Pastane
  • 04:45Kuşaktan Kuşağa
  • 04:55Bilgili Ekran
  • 05:00Haber
  • 05:20Türk Masalları
  • 05:30Keloğlan
  • 05:50Maysa Ve Bulut
  • 06:00Yılkı Atı
  • 06:10Anadolu'nun Işıkları
  • 06:30Pastane
  • 07:15Anadolu'nun Enleri
  • 07:30Gök Kubbeden Yer Kubbeye
  • 08:00Emine Beder'in Mutfağı
  • 08:30Yol Arkadaşım
  • 09:15Bilgili Ekran
  • 09:20Sevdam Gözlerinde Kaldı
  • 11:00Anadolu'nun Işıkları
  • 11:20Kuşaktan Kuşağa
  • 11:30Fihi Ma Fih
  • 12:00Eski Topraklar
  • 12:30Kayıp Türkler
  • 13:00Pastane
  • 13:55Yol Arkadaşım
  • 14:40Doğadaki İnsan
  • 15:15Emine Beder'in Mutfağı
  • 15:45Orhun'dan Malazgirt'e Kutlu Yü
  • 16:30Osmanlı Sarayları
  • 17:00Haber
  • 17:30Yerden Yüksek
  • 19:00Gök Kubbeden Yer Kubbeye
  • 19:30Fihi Ma Fih
  • 20:00Azerin'le Tek Yürek
  • 21:45Yol Arkadaşım
  • 22:30Orhun'dan Malazgirt'e Kutlu Yü
  • 23:15Anadolu'nun Enleri
  • 23:30Sıradışı Mekanlar
  • 00:00Sevdam Gözlerinde Kaldı
  • 01:40Anadolu'nun Işıkları
  • 02:10Doğadaki İnsan
  • 02:45Anadolu'nun Enleri
  • 03:00Gök Kubbeden Yer Kubbeye
  • 03:30Osmanlı Sarayları
  • 04:00Pastane
  • 04:45Kuşaktan Kuşağa
  • 04:55Bilgili Ekran
  • 05:00Haber
  • 05:20Türk Masalları
  • 05:30Keloğlan
  • 05:50Maysa Ve Bulut
  • 06:00Yılkı Atı
  • 06:10Anadolu'nun Işıkları
  • 06:30Pastane
  • 07:15Anadolu'nun Enleri
  • 07:30Gök Kubbeden Yer Kubbeye
  • 08:00Emine Beder'in Mutfağı
  • 08:30Yol Arkadaşım
  • 09:15Bilgili Ekran
  • 09:20Doru
  • 11:00Anadolu'nun Işıkları
  • 11:20Kuşaktan Kuşağa
  • 11:30Bilgemiz Aliya İzzetbegoviç
  • 12:00Eski Topraklar
  • 12:30Kayıp Türkler
  • 13:00Pastane
  • 13:55Yol Arkadaşım
  • 14:40Doğadaki İnsan
  • 15:15Emine Beder'in Mutfağı
  • 15:45Orhun'dan Malazgirt'e Kutlu Yü
  • 16:30Osmanlı Sarayları
  • 17:00Haber
  • 17:30Yerden Yüksek
  • 19:00Gök Kubbeden Yer Kubbeye
  • 19:30Bilgemiz Aliya İzzetbegoviç
  • 20:00Ev Sineması Kuşağı "biz Bir Do
  • 21:45Yol Arkadaşım
  • 22:30Malazgirt 1071 Özel Yayını
  • 00:00Sıradışı Mekanlar
  • 00:30Orhun'dan Malazgirt'e Kutlu Yü
  • 01:15Anadolu'nun Enleri
  • 01:30Kuşaktan Kuşağa
  • 01:40Anadolu'nun Işıkları
  • 02:10Doğadaki İnsan
  • 02:45Anadolu'nun Enleri
  • 03:00Gök Kubbeden Yer Kubbeye
  • 03:30Osmanlı Sarayları
  • 04:00Pastane
  • 04:45Kuşaktan Kuşağa
  • 04:55Bilgili Ekran
  • 05:00Haber
  • 05:30Keloğlan
  • 05:50Maysa Ve Bulut
  • 06:00Yılkı Atı
  • 06:10Türk Masalları
  • 06:20Kuşaktan Kuşağa
  • 06:30Binbir Renk
  • 07:00Türk Kültüründe Güreş
  • 07:30Türkiye'de Türk Dünyası
  • 08:00Yoldan Çık
  • 08:30Reçetesiz Hayat
  • 09:00Mazi Kalbimde Yaradır
  • 11:00Yeşilin Buğusu
  • 11:30Çağa Direnen Ustalar
  • 12:00Sağlık Elçileri
  • 12:30Türk Kültüründe Güreş
  • 13:00Ninniden Ağıta Anadolum
  • 13:45İslami Eserler
  • 14:00Türkiye'de Türk Dünyası
  • 14:30Yoldan Çık
  • 15:00Reçetesiz Hayat
  • 15:30Yol Geçen Hanı
  • 15:45Binbir Renk
  • 16:15Yeşilin Buğusu
  • 16:45İslami Eserler
  • 17:00Haber
  • 17:20Kuşaktan Kuşağa
  • 17:30Çırak
  • 19:00Ortak Miras
  • 19:30Çağa Direnen Ustalar
  • 20:00Ninniden Ağıta Anadolum
  • 20:45Muhacirler
  • 21:00Türk Kültüründe Güreş
  • 21:30Derin Maviliklerin Büyüsü
  • 22:302cellos
Şuan TV'de canlı neler var?