Hata Bildir

Planet Çocuk Kelimeler;

  • Planet Çocuk HD izle
  • Planet Çoçuk TV
  • Planet Çocuk çizgi film izle
  • Planet Çocuk çoçuk kanalı canlı izle
  • Çocuk programları canlı
  • Canlı TV çizgifilm izle
  • Planet Çocuk
  • Planet Çocuk izle
  • Planet Çocuk canlı izle
  • Planet Çocuk canlı yayın izle
  • Planet Çocuk hd izle
  • Planet Çocuk seyret
  • Planet Çocuk yayın akışı
  • Planet Çoçuk
  • Planet Çocuk online izle
  • Planet Çocuk ücretsiz izle
  • Planet Çocuk kesintisiz izle
  • Planet Çocuk donmadan izle

Planet Çocuk adlı TV kanalı Türksat 4A uydusu üzerinden ücretsiz yayın yapmaktadır.
Planet Çocuk canlı yayın izlePlanet Çocuk canlı izle

Planet Çocuk

Planet Çocuk - Şimdi Canlı İzlediğiniz Program
  • 03:50
    Aydamaya
Haftalık Planet Çocuk Yayın Akışı
Dün
Bugün
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi
Salı
  • 23:30Ruya Koruyucuları
  • 00:00Zorro
  • 00:30Spırıt
  • 00:50Eena Meena Deeka X3
  • 01:20Korsan Komşu
  • 01:45Dedektif Mırette
  • 02:10Voltron Force
  • 02:30Aydamaya
  • 02:50Ayas
  • 03:10Aydamaya
  • 03:30Ayas
  • 03:50Aydamaya
  • 04:10Ayas
  • 04:30Aydamaya
  • 04:50Ayas
  • 05:10Aydamaya
  • 05:30Ayas
  • 05:50Aydamaya
  • 06:10Ayas
  • 06:30Aydamaya
  • 06:50Az Sonra Regal Akademi
  • 07:00Regal Akademi
  • 07:30Robocar Polı
  • 07:50Noddy'nın Maceraları
  • 08:10Eena Meena Deeka
  • 08:30Spırıt X1
  • 09:00Maşa İle Koca Ayı
  • 09:30Winx Dünyası
  • 10:00Dedektıf Mırette
  • 10:30Regal Akademi
  • 11:00Lucky Fred
  • 11:30Korsan Komşu
  • 12:00Eena Meena Deeka
  • 12:30Maşa İle Koca Ayı
  • 13:00Spırıt X1
  • 13:30Voltron Force
  • 14:00Zorro X1
  • 14:30Barbıe Dreamtopıa
  • 14:40Enchantımals
  • 14:50Glımmıes
  • 15:00Maşa İle Koca Ayı
  • 15:30Dedektıf Mırette
  • 16:00Robocar Polı
  • 16:30Barbıe Dreamtopıa X1
  • 16:40Enchantımals
  • 16:50Glımmıes
  • 17:00Power Rangers
  • 17:30Winx Dünyası
  • 18:00Korsan Komsu
  • 18:30Voltron Force
  • 19:00Dedektıf Mırette
  • 19:30Maşa İle Koca Ayı
  • 20:00Ruya Koruyucuları
  • 20:30Zorro
  • 21:00Eena Meena Deeka
  • 21:10Korsan Komsu
  • 21:30Power Rangers
  • 22:00Dedektif Mırette
  • 22:30Eena Meena Deeka
  • 23:00Regal Akademi
  • 23:30Ruya Koruyucuları
  • 00:00Zorro
  • 00:30Spırıt
  • 00:50Eena Meena Deeka X3
  • 01:20Korsan Komşu
  • 01:45Dedektif Mırette
  • 02:10Voltron Force
  • 02:30Aydamaya
  • 02:50Ayas
  • 03:10Aydamaya
  • 03:30Ayas
  • 03:50Aydamaya
  • 04:10Ayas
  • 04:30Aydamaya
  • 04:50Ayas
  • 05:10Aydamaya
  • 05:30Ayas
  • 05:50Aydamaya
  • 06:10Ayas
  • 06:30Aydamaya
  • 06:50Az Sonra Regal Akademi
  • 07:00Regal Akademi
  • 07:30Robocar Polı
  • 07:50Noddy'nın Maceraları
  • 08:10Eena Meena Deeka
  • 08:30Spırıt X1
  • 09:00Maşa İle Koca Ayı
  • 09:30Winx Dünyası
  • 10:00Dedektıf Mırette
  • 10:30Regal Akademi
  • 11:00Lucky Fred
  • 11:30Korsan Komşu
  • 12:00Eena Meena Deeka
  • 12:30Maşa İle Koca Ayı
  • 13:00Spırıt X1
  • 13:30Voltron Force
  • 14:00Zorro X1
  • 14:30Barbıe Dreamtopıa
  • 14:40Enchantımals
  • 14:50Glımmıes
  • 15:00Maşa İle Koca Ayı
  • 15:30Dedektıf Mırette
  • 16:00Robocar Polı
  • 16:30Barbıe Dreamtopıa X1
  • 16:40Enchantımals
  • 16:50Glımmıes
  • 17:00Power Rangers
  • 17:30Winx Dünyası
  • 18:00Korsan Komsu
  • 18:30Voltron Force
  • 19:00Dedektıf Mırette
  • 19:30Maşa İle Koca Ayı
  • 20:00Ruya Koruyucuları
  • 20:30Zorro
  • 21:00Eena Meena Deeka
  • 21:10Korsan Komsu
  • 21:30Power Rangers
  • 22:00Dedektif Mırette
  • 22:30Eena Meena Deeka
  • 23:00Regal Akademi
  • 23:30Ruya Koruyucuları
  • 00:00Zorro
  • 00:30Spırıt
  • 00:50Eena Meena Deeka X3
  • 01:20Korsan Komşu
  • 01:45Dedektif Mırette
  • 02:10Voltron Force
  • 02:30Aydamaya
  • 02:50Ayas
  • 03:10Aydamaya
  • 03:30Ayas
  • 03:50Aydamaya
  • 04:10Ayas
  • 04:30Aydamaya
  • 04:50Ayas
  • 05:10Aydamaya
  • 05:30Ayas
  • 05:50Aydamaya
  • 06:10Ayas
  • 06:30Aydamaya
  • 06:50Az Sonra Regal Akademi
  • 07:00Regal Akademi
  • 07:30Robocar Polı
  • 07:50Noddy'nın Maceraları
  • 08:10Eena Meena Deeka
  • 08:30Spırıt X1
  • 09:00Maşa İle Koca Ayı
  • 09:30Winx Dünyası
  • 10:00Dedektıf Mırette
  • 10:30Regal Akademi
  • 11:00Lucky Fred
  • 11:30Korsan Komşu
  • 12:00Eena Meena Deeka
  • 12:30Maşa İle Koca Ayı
  • 13:00Spırıt X1
  • 13:30Voltron Force
  • 14:00Zorro X1
  • 14:30Barbıe Dreamtopıa
  • 14:40Enchantımals
  • 14:50Glımmıes
  • 15:00Maşa İle Koca Ayı
  • 15:30Dedektıf Mırette
  • 16:00Robocar Polı
  • 16:30Barbıe Dreamtopıa X1
  • 16:40Enchantımals
  • 16:50Glımmıes
  • 17:00Power Rangers
  • 17:30Winx Dünyası
  • 18:00Korsan Komsu
  • 18:30Voltron Force
  • 19:00Dedektıf Mırette
  • 19:30Maşa İle Koca Ayı
  • 20:00Ruya Koruyucuları
  • 20:30Zorro
  • 21:00Eena Meena Deeka
  • 21:10Korsan Komsu
  • 21:30Power Rangers
  • 22:00Dedektif Mırette
  • 22:30Eena Meena Deeka
  • 23:00Regal Akademi
  • 23:30Ruya Koruyucuları
  • 00:00Zorro
  • 00:30Spırıt
  • 00:50Eena Meena Deeka X3
  • 01:20Korsan Komşu
  • 01:45Dedektif Mırette
  • 02:10Voltron Force
  • 02:30Aydamaya
  • 02:50Ayas
  • 03:10Aydamaya
  • 03:30Ayas
  • 03:50Aydamaya
  • 04:10Ayas
  • 04:30Aydamaya
  • 04:50Ayas
  • 05:10Aydamaya
  • 05:30Ayas
  • 05:50Aydamaya
  • 06:10Ayas
  • 06:30Aydamaya
  • 06:50Az Sonra Regal Akademi
  • 07:00Regal Akademi
  • 07:30Robocar Polı
  • 07:50Noddy'nın Maceraları
  • 08:10Eena Meena Deeka
  • 08:30Spırıt X1
  • 09:00Maşa İle Koca Ayı
  • 09:30Winx Dünyası
  • 10:00Dedektıf Mırette
  • 10:30Regal Akademi
  • 11:00Lucky Fred
  • 11:30Korsan Komşu
  • 12:00Eena Meena Deeka
  • 12:30Maşa İle Koca Ayı
  • 13:00Spırıt X1
  • 13:30Voltron Force
  • 14:00Zorro X1
  • 14:30Barbıe Dreamtopıa
  • 14:40Enchantımals
  • 14:50Glımmıes
  • 15:00Maşa İle Koca Ayı
  • 15:30Dedektıf Mırette
  • 16:00Robocar Polı
  • 16:30Barbıe Dreamtopıa X1
  • 16:40Enchantımals
  • 16:50Glımmıes
  • 17:00Power Rangers
  • 17:30Winx Dünyası
  • 18:00Korsan Komsu
  • 18:30Voltron Force
  • 19:00Dedektıf Mırette
  • 19:30Maşa İle Koca Ayı
  • 20:00Ruya Koruyucuları
  • 20:30Zorro
  • 21:00Eena Meena Deeka
  • 21:10Korsan Komsu
  • 21:30Power Rangers
  • 22:00Dedektif Mırette
  • 22:30Eena Meena Deeka
  • 23:00Regal Akademi
  • 23:30Ruya Koruyucuları
  • 00:00Zorro
  • 00:30Spırıt
  • 00:50Eena Meena Deeka X3
  • 01:20Korsan Komşu
  • 01:45Dedektif Mırette
  • 02:10Voltron Force
  • 02:30Aydamaya
  • 02:50Ayas
  • 03:10Aydamaya
  • 03:30Ayas
  • 03:50Aydamaya
  • 04:10Ayas
  • 04:30Aydamaya
  • 04:50Ayas
  • 05:10Aydamaya
  • 05:30Ayas
  • 05:50Aydamaya
  • 06:10Ayas
  • 06:30Aydamaya
  • 06:50Az Sonra Regal Akademi
  • 07:00Regal Akademi
  • 07:30Robocar Polı
  • 07:50Noddy'nın Maceraları
  • 08:10Eena Meena Deeka
  • 08:30Spırıt X1
  • 09:00Maşa İle Koca Ayı
  • 09:30Winx Dünyası
  • 10:00Dedektıf Mırette
  • 10:30Regal Akademi
  • 11:00Lucky Fred
  • 11:30Korsan Komşu
  • 12:00Eena Meena Deeka
  • 12:30Maşa İle Koca Ayı
  • 13:00Spırıt X1
  • 13:30Voltron Force
  • 14:00Zorro X1
  • 14:30Barbıe Dreamtopıa
  • 14:40Enchantımals
  • 14:50Glımmıes
  • 15:00Maşa İle Koca Ayı
  • 15:30Dedektıf Mırette
  • 16:00Robocar Polı
  • 16:30Barbıe Dreamtopıa X1
  • 16:40Enchantımals
  • 16:50Glımmıes
  • 17:00Power Rangers
  • 17:30Winx Dünyası
  • 18:00Korsan Komsu
  • 18:30Voltron Force
  • 19:00Dedektıf Mırette
  • 19:30Maşa İle Koca Ayı
  • 20:00Ruya Koruyucuları
  • 20:30Zorro
  • 21:00Eena Meena Deeka
  • 21:10Korsan Komsu
  • 21:30Power Rangers
  • 22:00Dedektif Mırette
  • 22:30Eena Meena Deeka
  • 23:00Regal Akademi
  • 23:30Ruya Koruyucuları
  • 00:00Zorro
  • 00:30Spırıt
  • 00:50Eena Meena Deeka X3
  • 01:20Korsan Komşu
  • 01:45Dedektif Mırette
  • 02:10Voltron Force
  • 02:30Aydamaya
  • 02:50Ayas
  • 03:10Aydamaya
  • 03:30Ayas
  • 03:50Aydamaya
  • 04:10Ayas
  • 04:30Aydamaya
  • 04:50Ayas
  • 05:10Aydamaya
  • 05:30Ayas
  • 05:50Aydamaya
  • 06:10Ayas
  • 06:30Aydamaya
  • 06:50Az Sonra Regal Akademi
  • 07:00Regal Akademi
  • 07:30Robocar Polı
  • 07:50Noddy'nın Maceraları
  • 08:10Eena Meena Deeka
  • 08:30Spırıt X1
  • 09:00Maşa İle Koca Ayı
  • 09:30Winx Dünyası
  • 10:00Dedektıf Mırette
  • 10:30Regal Akademi
  • 11:00Lucky Fred
  • 11:30Korsan Komşu
  • 12:00Eena Meena Deeka
  • 12:30Maşa İle Koca Ayı
  • 13:00Spırıt X1
  • 13:30Voltron Force
  • 14:00Zorro X1
  • 14:30Barbıe Dreamtopıa
  • 14:40Enchantımals
  • 14:50Glımmıes
  • 15:00Maşa İle Koca Ayı
  • 15:30Dedektıf Mırette
  • 16:00Robocar Polı
  • 16:30Barbıe Dreamtopıa X1
  • 16:40Enchantımals
  • 16:50Glımmıes
  • 17:00Power Rangers
  • 17:30Winx Dünyası
  • 18:00Korsan Komsu
  • 18:30Voltron Force
  • 19:00Dedektıf Mırette
  • 19:30Maşa İle Koca Ayı
  • 20:00Ruya Koruyucuları
  • 20:30Zorro
  • 21:00Eena Meena Deeka
  • 21:10Korsan Komsu
  • 21:30Power Rangers
  • 22:00Dedektif Mırette
  • 22:30Eena Meena Deeka
  • 23:00Regal Akademi
  • 23:30Ruya Koruyucuları
  • 00:00Zorro
  • 00:30Spırıt
  • 00:50Eena Meena Deeka X3
  • 01:20Korsan Komşu
  • 01:45Dedektif Mırette
  • 02:10Voltron Force
  • 02:30Aydamaya
  • 02:50Ayas
  • 03:10Aydamaya
  • 03:30Ayas
  • 03:50Aydamaya
  • 04:10Ayas
  • 04:30Aydamaya
  • 04:50Ayas
  • 05:10Aydamaya
  • 05:30Ayas
  • 05:50Aydamaya
  • 06:10Ayas
  • 06:30Aydamaya
  • 06:50Az Sonra Regal Akademi
  • 07:00Regal Akademi
  • 07:30Robocar Polı
  • 07:50Noddy'nın Maceraları
  • 08:10Eena Meena Deeka
  • 08:30Spırıt X1
  • 09:00Maşa İle Koca Ayı
  • 09:30Winx Dünyası
  • 10:00Dedektıf Mırette
  • 10:30Regal Akademi
  • 11:00Lucky Fred
  • 11:30Korsan Komşu
  • 12:00Eena Meena Deeka
  • 12:30Maşa İle Koca Ayı
  • 13:00Spırıt X1
  • 13:30Voltron Force
  • 14:00Zorro X1
  • 14:30Barbıe Dreamtopıa
  • 14:40Enchantımals
  • 14:50Glımmıes
  • 15:00Maşa İle Koca Ayı
  • 15:30Dedektıf Mırette
  • 16:00Robocar Polı
  • 16:30Barbıe Dreamtopıa X1
  • 16:40Enchantımals
  • 16:50Glımmıes
  • 17:00Power Rangers
  • 17:30Winx Dünyası
  • 18:00Korsan Komsu
  • 18:30Voltron Force
  • 19:00Dedektıf Mırette
  • 19:30Maşa İle Koca Ayı
  • 20:00Ruya Koruyucuları
  • 20:30Zorro
  • 21:00Eena Meena Deeka
  • 21:10Korsan Komsu
  • 21:30Power Rangers
  • 22:00Dedektif Mırette
  • 22:30Eena Meena Deeka
  • 23:00Regal Akademi
  • 23:30Ruya Koruyucuları
Şuan TV'de canlı neler var?